.

.

Моден цртан филм детски соба лустерот личност прекрасна творечка атмосфера девојка соба LED Принцеза Лустерот бесплатен превозот

Моден цртан филм детски соба лустерот личност прекрасна творечка атмосфера девојка соба LED Принцеза Лустерот

DEN 9024.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Број На Модел На:
JOKI1
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,FCC,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Платно
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Абажур Боја:
Црвена
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 година

Избор на купувачот