.

.

Модерната Дрво Pendant Светла Индустриски Алуминиумски Сива Мини LED Осветлување на Кујнски Остров Канцеларија, Хотел Антички Pendant Таванот Светилка

Модерната Дрво Pendant Светла Индустриски Алуминиумски Сива Мини LED Осветлување на Кујнски Остров Канцеларија,

DEN 1897.00 DEN 3270.72

Износ
Во форма достапна за нарачкатаВклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница.
● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.
Модерната Дрво Pendant Светла Индустриски Алуминиумски Сива Мини LED Осветлување на Кујнски Остров Канцеларија, Хотел Антички Pendant Таванот Светилка
Висок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација. Повратни информации ќе бидат оставени автоматски откако ќе се добијат повратни информации. И можете да платите дополнителни превозот надомест за да се добие Брз Испорака(DHL, или ЕМС)услуга, Нормално тоа трае 3 - 7 дена само за да примите цел. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,EMC,LVD,CCC
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална Соба
Тело Материјал:
Дрво,Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
UNICASA
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
MLP0373
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Абажур Боја:
сива
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
12 месеци гаранција
Број на извори на светлина:
1
Напон:
110~250V

Избор на купувачот