.

.

CMJ9940 НОВ Луксузен Стакло Колекција Човековите Милениче Пепел, Коса ,Цвет Носителот Pendant Keepsake Cremation Накит Urn Ѓердан

CMJ9940 НОВ Луксузен Стакло Колекција Човековите Милениче Пепел, Коса ,Цвет Носителот Pendant Keepsake Cremation

DEN 393.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Функција : 18k злато позлата
Pendant : За 25mm
Тежина : 10-16g
Сите наши Накит Имаат 30 Дена Квалитет Gurantee .
316 L не ' рѓосувачки челик е еден од врвен квалитет челик ,висока отпорност на силна киселина и алкално,никогаш нема да избледи ,никогаш не се оцрни , не-деформација. и тоа е, исто така алергија слободни.
Оваа Pendant може да содржат мали делови на
cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња. Слично на asheslocket, или lockets за пепел, ова keepsake на
пепел се вметнува во cremation ѓердан и затворени од страна на навој завртка.Без Разлика на што се носат или да чувате во
чување Накит Кутија ,Својата Дефинитивно еден од Одличен начин да се запаметат вашиот близок .
Cremation Спомен Продавница за Накит : https : //cmjewelry.aliexpress.com/store/1985409
*Сите накит дизајниран од страна на професионалци и Квалитетот Gurantee .Everymonth ,ќе ги ажурира некои Нов Дизајн .
*Брза Испорака ,испрати пакет секојдневно ,DHL Превозот за Итна цел на располагање .
*10 години искуство во накит производна линија ,ODM,OEM Услуга достапна .

Главните својства

Главниот Камен Боја:
Pendant само, Pendant со синџир, Ѓердан кутија инка, 5pcs pendant, 10pcs pendant
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
cmj9913
Бренд Име:
impressjewelry
Pendant Големина:
За 25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
пепел носителот
Корисни:
пепел носителот
Тип:
Cremation Keepsake Спомен Накит
Тежина:
15-20g
квалитет:
AAAAA+
ОЕМ И ODM:
на располагање
боја:
Сребрена, Златна, се Зголеми златна, Црна
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Место на Потекло:
DongGuan Кина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Избор на купувачот