.

.

мајката подарок на Бременост, Бебе Подарок Темно ангел мексико bola бремени бел engelsrufer ѓердан 80см y0005a

мајката подарок на Бременост, Бебе Подарок Темно ангел мексико bola бремени бел engelsrufer ѓердан 80см y0005a

DEN 187.00 DEN 220.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Главните својства

Главниот Камен Боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
28x26x22mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
80cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
y0005a
Материјал:
Никој

Избор на купувачот