.

.

24pcs Светло Сини Кристал Диско Топка Pendant Chokers 18 Евтини Сребро Позлатен Линк Синџир Ѓердан За Роденден

24pcs Светло Сини Кристал Диско Топка Pendant Chokers 18 Евтини Сребро Позлатен Линк Синџир Ѓердан За Роденден

DEN 461.00 DEN 576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


24pcs Светло Сини Кристал Диско Топка Pendant Chokers 18" Евтини Сребро Позлатен Линк Синџир Ѓердан За Роденден
1). Pendant големина : 10мм
2). Ѓердан должина : околу 45см
3). Боја : светло сина
4). Количина : 24pcs
5). Материјали : кристал & сребрена позлатен
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
10мм
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
16040968
боја:
Светло Сина
Pendant Големина:
за 10мм
Количина:
24pcs
Материјал:
кристал, сребро позлатен
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes

Избор на купувачот