.

.

Златна Плоча Лопез И Од Неодамна Ѓердан Персоналните 3 Почетна Pendent Обичај Nameplate Накит Јака Божиќ Подарок

Златна Плоча Лопез И Од Неодамна Ѓердан Персоналните 3 Почетна Pendent Обичај Nameplate Накит Јака Божиќ Подарок

DEN 1247.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Златна Плоча Лопез И Од Неодамна Ѓердан Персоналните 3 Почетна Pendent Обичај Nameplate Накит Јака Божиќ Подарок
За нашата продавница
* Ние и ветуваме на сите накит се направени во 925 солидна сребро.
*100% рачно изработени
*Да прифатиме вашиот дизајн да се прилагодите
* Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена.
1. Големина : 3cm широк
2. Материјал : солидна сребро 925
3. Синџир тип : солидна сребро синџир rollo
4. Синџир должина : 14" 16" 18" 20" 22" 24" (може да биде било која должина според вашето барање)
5. Завиткани во подарок кутија (исто како на сликата покажува)
Ве молиме оставете ги
1.3 почетна лопез и од неодамна во ред
2.синџир должина (ако не ја напушти, ќе испрати 16")
1.Производство на време е за 3-4 работни денови.
2.Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.
Ние само брод вашата остави адреса,ве Молиме бидете сигурни дека ќе ја напушти адреса е точна.
3.Како прилагодено објектот не може да се препродава, Неисправни објект може да се врати за размена на само.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети, пакување, прирачници, додатоци.
Клиентот е одговорен за превозот цена.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа.

Главните својства

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Плејади
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3cm
Број На Модел На:
лопез и од неодамна ѓердан
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
боја:
Злато
Материјал:
Солидна сребро 925
Накит Тип:
моден ѓердан
дизајн:
Персоналните, прилагодите
Занает:
Engrave
одговараат за:
Поседувате носи и подарок
Пол:
Унисекс
Должина:
16

Избор на купувачот