.

.

vilaxh M1536 Хартија Испорака Послужавник за HP LaserJet M1536 P1606 CP1525 P1566 Печатач Излез Лента

vilaxh M1536 Хартија Испорака Послужавник за HP LaserJet M1536 P1606 CP1525 P1566 Печатач Излез Лента

DEN 273.00 DEN 287.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


vilaxh M1536 Хартија Испорака Послужавник за Laser Jet M1536 P1606 CP1525 P1566 Печатач Излез Лента
Пакетот Вклучува :
1 buc X Хартија за Фах Испорака
Пакет Тип :
Боја Кутија

Главните својства

Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
излез лента
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1pcs
LaserJet M1536 :
LaserJet M1536 P1606

Избор на купувачот