.

.

200pcs Чистење Брис за глава за печатење инк-џет Печатач, брисеви

200pcs Чистење Брис за глава за печатење инк-џет Печатач, брисеви

DEN 1550.00 DEN 1632.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


200pcs Чистење Брис за глава за печатење инк-џет Печатач, брисеви Оваа чистење брис(сунѓерот стап) е посебно за чистење на база на вода и сите растворувач глава за печатење, како што Роланд, Mimaki, Mutoh принтери....
Глава материјал : Висок Квалитет на Сунѓерот
Вкупната Должина 13cm (5 инчи) - 200 парчиња еден пакет

Главните својства

Бренд Име:
TOPINKJET
Број На Модел На:
брис
Тип:
Други
Објектот:
200pcs Чистење Брис за глава за печатење инк-џет Печатач, брисеви

Избор на купувачот