.

.

Оригинални Нови UCLEZ0164FCZZ Mylar Ножот За Остри ARM355N ARM355U ARM355UA ARM355UB ARM355UBJ ARM355UJ ARM450 ARM455N ARM455U

Оригинални Нови UCLEZ0164FCZZ Mylar Ножот За Остри ARM355N ARM355U ARM355UA ARM355UB ARM355UBJ ARM355UJ ARM450

DEN 960.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја.ние брод на Aliexpress адреса на само. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
ОЕМ Код : UCLEZ0164 FCZZ
Машина Модели : За Остри ARM350 ARM350 N ARM350 N+ ARM350 NB ARM350 U ARM350 U+ ARM350 UB ARM355 N ARM355 U ARM355 UA ARM355 UB ARM355 UBJ ARM355 UJ ARM450 ARM455 N ARM455 U ARP350 ARP450
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Индивидуални
Пакување Содржина :
4pcs x Mylar Сечилото
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.Ви благодариме!
3. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден.
За превозот 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост.
Повратни информации
1. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.

Главните својства

Број На Модел На:
UCLEZ0164FCZZ
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
боја:
Други
Сечилото Тип:
Mylar Сечилото
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Количина:
4pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Функција:
оригинални нови
ОЕМ Кодот:
UCLEZ0164FCZZ
Употреба во :
За ARM355N ARM355U ARM355UA ARM355UB ARM355UBJ ARM355UJ ARM450.......
Име на производ:
UCLEZ0164FCZZ Mylar Ножот За Остри ARM355N ARM355U ARM355UA..........

Избор на купувачот