.

.

F180000 глава за печатење За Epson Перо Фото T50 R330 R280 R285 R290 R690 RX595 RX610 RX690 TX650 T59 T60 P50 А50 P60 L800 L801 L805

F180000 глава за печатење За Epson Перо Фото T50 R330 R280 R285 R290 R690 RX595 RX610 RX690 TX650 T59 T60 P50

DEN 4507.00 DEN 4794.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


F180000 глава за печатење За Перо Фото T50 R330 R280 R285 R290 R690 RX595 RX610 RX690 TX650 T59 T60 P50 А50 P60 L800 L801 L805
Информација За Производот :
1.На глава за печатење е реновирана и оригинални.
2. На глава за печатење е за T50 печатач.
3.На глава за печатење е направен во Јапонија.
Соодветни за печатач :
Compatiblity Печатач :
За R330 T50 А50 P50 P60 A60 T59 T60 RX610 RX600 RX660 RX680 RX685 RX690 R290 R280 RX595 TX650 R690 PX610 PX660 L800 L801 TX525 W TX510 FN TX515 FN
За R290 R280 R285 ЧАСОТ-G860 A840 A940 T960 PX650 EP702 A EP703 A EP704 A EP705 A EP706 A

Главните својства

Број На Модел На:
F180000
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
за epson t50 глава за печатење:
за epson t50 глава за печатење
компатибилен печатач:
За Epson Перо Фото R330 R280 R285
за epson перо фото l805:
за epson перо фото l805
печати ја главата за epson t50:
печати ја главата за epson t50
за epson печати ја главата t50:
за epson печати ја главата t50
За epson перо фото tx650:
За epson перо фото tx650
за epson r330 печатач глава за печатење:
за epson r330 печатач глава за печатење
за epson печати ја главата r330:
за epson печати ја главата r330
за epson l800 глава:
за epson l800 глава
за epson l800 глава за печатење:
за epson l800 глава за печатење

Избор на купувачот