.

.

Арм Замав опрема За Canon D1120 D1150 D1170 D1180 D1320 D1350 D1370 D1520 D1550 LBP 251 253 6670 3470 3480 6300 6650 RC1-3575-000

Арм Замав опрема За Canon D1120 D1150 D1170 D1180 D1320 D1350 D1370 D1520 D1550 LBP 251 253 6670 3470 3480 6300

DEN 379.00 DEN 474.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас. Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помогне да го решите вашиот проблем. Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
• Ве молиме оставете порака по ред.
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail.
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication .
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Без да остави порака . Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
• Користи,добра работа,тестирани пред превозот.
• Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот
добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе се изјасни со пониска вредност,исто како $5,$10,ако количеството голем ќе изјават
што е $20, ние не можат да знаат колку данок ќе биде задолжен како секоја земја diffirent .

Главните својства

Број На Модел На:
МФ 414 416 419 5850 5880 5950 5960 6160 6180 5870 RC1-3575
Бренд Име:
SWZNPART
Тип:
Други
Состојба:
компатибилен нови

Избор на купувачот