.

.

RM1-2049 RM1-2050 година Спојување Греење Собранието го Користите За HP M1319f M1319 1319 1319f Fuser Собранието Единица

RM1-2049 RM1-2050 година Спојување Греење Собранието го Користите За HP M1319f M1319 1319 1319f Fuser Собранието

DEN 1824.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Добредојдовте да контактирате со нас.
Повеќе цел , Повеќе Повластен .Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .
Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод. Ако стоката се неточни или оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.
Qualit y
Околу 90% Нови .
Feedbac к
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки.Attentio n
Ве Молиме Порака. По Тестирани и 100% работи
Transactio n
Прифаќаме само Али-плати трансакции.
Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување. Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M1319f.
Кина Пост Воздух Mail нормално пристигнување време е за 15~60 дена. Други превозот Нормално пристигнување време : ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена .
Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.

Главните својства

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други

Избор на купувачот