.

.

Копир делови за Xerox DocuPrint C5005 Тонер чип висок квалитет

Копир делови за Xerox DocuPrint C5005 Тонер чип висок квалитет

DEN 2976.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Плаќање : да ја прифатиме alipay тука . Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Гаранција и Гаранција : 3 месеци Гаранција.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага детали П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ние не прифаќаме да се вратат. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.

Главните својства

Бренд Име:
CMYK GZ
Број На Модел На:
DocuPrint C5005
Тип:
Други

Избор на купувачот