.

.

Авто Машина Рака Собранието за HP T1100 T610 T620 Z2100 Z3100 Z3200 Z3200ps Z5200 Q5669-60713 Q6718-67018

Авто Машина Рака Собранието за HP T1100 T610 T620 Z2100 Z3100 Z3200 Z3200ps Z5200 Q5669-60713 Q6718-67018

DEN 391.00 DEN 488.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
• Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по уплатата примена. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.
• Прифаќаме само Али-плати трансакции.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
• Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
• По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки.
• Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе
од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат
со пакет и дестинација.

Главните својства

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
T1100
Тип:
Други
Состојба:
компатибилен нови

Избор на купувачот