.

.

einkshop 6 Бои CISS Мастило Амортизерите Еден Начин Мастило Вентил Мастило Проток Контрола Вентил за Canon/HP/Epson/Брат Печатари Lexmark

einkshop 6 Бои CISS Мастило Амортизерите Еден Начин Мастило Вентил Мастило Проток Контрола Вентил за Canon/HP/Epson/Брат

DEN 288.00 DEN 335.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


einkshop 6 Бои CISS Мастило Амортизерите Еден Начин Мастило Вентил Мастило Проток Контрола Вентил за Canon/HP/Epson/Брат Печатари Lexmark
1. Функција : CISS Амортизерите/Еден начин вентил 1.PP Пластични материјали и висок квалитет на 2.100% тест пред пратката 3.Боја : Бела 4.Функција : да се чува мастило протокот на еден начин Материјал : ПП Статус : Празно(не полни со мастило) Компатибилен Модел : за Сите Десктоп инк-џет Печатач, Пакување, Вклучувајќи : 1 Set=6 PCS амортизерите состави
2. Соодветен печатач :
Еден начин мастило проток вентил/амортизерите ususally се користат за hp/канон/lexmark итн. серија ciss дека кертриџ со глава за печатење. тоа е идејата додаток да се запре мастило проток назад.
За Epson/hp/канон/брат/lexmark итн. печатачи

Главните својства

Број На Модел На:
Еден Начин Вентил Мастило Амортизерите
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
Количина:
6Pcs
мастило амортизерите:
за Canon/HP/Epson/Брат
за амортизерите epson:
за амортизерите epson
за epson амортизерите:
за epson амортизерите
impressora брат:
за impressora брат

Избор на купувачот