.

.

564 xl 4 слотови Оригинални обновена глава за печатење На Hp Photosmart Плус AIO B209a B210a Печатач За Hp 564 глава за Печатење (4Color)

564 xl 4 слотови Оригинални обновена глава за печатење На Hp Photosmart Плус AIO B209a B210a Печатач За Hp 564

DEN 1482.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

производи.> Од Express : DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX : 3-8days . Можете да изберете друг метод без оддалечените области наплаќаат или да ја додадете на надомест во дополнителни.
7> Со добри по-продажба на услуги.
За Експрес,нашите цени не вклучуваат увоз даночни/arabe/царински давачки и оддалечените области за полнење.
10> Многу извоз и услуги искуство.> EMS : 8-25days .> Од страна на Товар : Повеќе од 40 KG.документи итн.
Време на испорака за повеќето земји :
1.sincerly се надеваме на вашето разбирање, благодарам, драги.
5> Конкурентни цени.фактурата.564 xl 4 слотови Оригинални обновена глава за печатење На Hp Photosmart Плус AIO B209a B210a Печатач За Hp 564 глава за Печатење (4 Color) глава за печатење На HP 564 4 Боја Глава за Печатење Име
Печатач Модел Глава За Печатење
HP564 Принтери За Hp Photosmart B8550 За Hp Photosmart C6324/C6340/C6350/C6375 За Hp Photosmart C6380/C6383/C6388 За Hp Photosmart D5460/D5463/D5468/D7560 За Hp Photosmart Плус AIO B209a За Hp Photosmart Плус AIO B210a/b/c/d/e " За Hp Photosmart D5445 Бои
К / C / M / Y Глава За Печатење Услови
Remanufactured глава за печатење MOQ
1 PCS Карактеристики
1> Заштеда на пари.(рефус парк)
3.)
Ако цел е многу итна, е угодно изберете го изразат како што курирската служба DHL, TNT, FEDEX, итн.
и Ние брод на светот.> Кина Пост : Кина Пост,хонг конг Пост : 15-60days .> Добредојдовте на примерокот цел да ги тестираат нашите квалитет.
4> Брз испорака.> Нашите испорака е најбрз во alibaba.> Од страна на Морето : минимум полнење стандард : 1 CBM.> Од Експрес Посебна Линија : Aramex : 3-10 дена (без следење на постапката додека l пристигна во локалните).
Превозот начин
Време На Испорака
Кина пост
15-60 Woking Дена
DHL
3-8 Дена Woking
EMS
8-25 Woking Дена
Fedex
5-15 Woking Дена
Epacked/ E/EMS
20-25 Woking Дена Русија/Бразил 30-90 работни Дена
.

Главните својства

боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
h564
Тип:
Други
боја:
K,C,M,Y
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
Број На Модел На:
hp564
Карактеристики:
Remanufactured глава за печатење
Боја Глава За Печатење:
4 боја
Печатач:
За Hp Photosmart B8550/C6324/C6340/C6350/C6375/C6380/C6383/C6388
Печатач 1:
За Hp Photosmart D5460/D5463/D5468/D7560
Печатач 2:
За Hp Photosmart Плус AIO B209a/B210a/b/c/d/e
Тип:
inkjetinks

Избор на купувачот