.

.

J3M72-80004 Нови Оригинални Печати ја Главата За HP 952 953 глава за печатење На HP 8210 8216 8745 8740 8710 8720 8715 8730 7740 Печатач

J3M72-80004 Нови Оригинални Печати ја Главата За HP 952 953 глава за печатење На HP 8210 8216 8745 8740

DEN 4704.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нашата цена да не се вклучат сите даночни и оддалечените области.
Добредојдовте на нашиот магазин,имајте пријатен ден!
1 КОМПЈУТЕР J3 M72-80004 100% Нови Оригинални Печати ја Главата За HP 952 953 954 955 глава за печатење На HP 8710 8720 8720 8730 8740 8745 8210 8216 8702 7740 Печатач
Опис
Модел
За hp 952 953 954 955 глава за Печатење
Тип На Глава За Печатење
100% Нов = Никогаш Не Се Користат Во
Боја
4 Бои ( Б.
Вашиот вид поддршка ќе биде благодарен. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Refillable мастило касети
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила
Потсетување :
1. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба. Адреса и информации за контакт грешка поради купувачи сноси одговорност.
За Достава
Бесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.
Нашата услуга :
Работно време :
Понеделник-сабота 9 : 00 ЧАСОТ-21 : 00 PM (со Исклучок на државни празници во Кина)
На сите ваши пораки на aliexpress или TM ќе се одговори во рок од 2hours во текот на работното време.
Политика на враќање :
Ве молиме контактирајте со нас во 7days кога ќе се сретне со било какви проблеми со нашите производи.

Главните својства

Бренд Име:
boma.ltd
боја:
K
Број На Модел На:
За HP 952
Тип:
Други
Производи:
Pinthead/Млазницата/Глава За Печатење
Тип:
глава за печатење на hp
боја:
К C Y M
Модел На Печатач:
За HP Officejet Pro 7740 8210 8216 8702 8710 8720 8740 8715 8730
Кертриџ модел 1:
HP952 953 954 955
Кертриџ модел 2:
За HP 952 953 952XL 953XL
Функција:
100% Нови Оригинални Глава За Печатење = Никогаш Не Користете
MOQ:
1 Компјутер
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
Глава За Печатење Модел:
J3M72-80004

Избор на купувачот