.

.

FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча За HP Officejet Pro 8100 8100DW CM749-80001

FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор логика Главниот Одбор Плоча За HP Officejet Pro 8100 8100DW CM749-80001

DEN 1331.00 DEN 1663.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напушти feedbac.
• По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки.
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помогне да го решите вашиот проблем.
• Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе
од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат
со пакет и дестинација.

Главните својства

Број На Модел На:
8100 CM749-80001
Бренд Име:
SWZNPART
Тип:
Други
Состојба:
90% нови(се користи)

Избор на купувачот