.

.

Бесплатен превозот тестирани formatter одбор главниот одбор за Canon 820 на продажба

Бесплатен превозот тестирани formatter одбор главниот одбор за Canon 820 на продажба

DEN 1968.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Feedbac к
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail. Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.
Shippin g
Нормално , да Организира пратка во рок од 24 часа .
Qualit y
Околу 90% Нови .
По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. По Тестирани и 100% работи
Transactio n
Прифаќаме само Али-плати трансакции.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Добредојдовте да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
Кина Пост Воздух Mail нормално пристигнување време е за 15~60 дена. Што е вашиот печатач модел ?
Повеќе цел , Повеќе Повластен . Други превозот Нормално пристигнување време : ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена . Ако стоката се неточни или оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.Attentio n
Ве Молиме Порака. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .

Главните својства

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други

Избор на купувачот