.

.

Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за NISSAN Cefiro MAXIMA Седрик Патрола Y6061 P61 2008-2017 автомобил покритие подот на багажникот тепих облоги душеци

Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за NISSAN Cefiro MAXIMA Седрик Патрола Y6061 P61 2008-2017 автомобил

DEN 4291.00 DEN 7152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и година, лево диск или десно вози ,ние ќе бидат во согласност со вашето барање за испорака, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Други меѓународни Превозот е достапен. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. - Без restocking надоместок ќе се наплатува.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. За повратни информации 1. Наплата дадени како Пари Назад. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.

Главните својства

Боја Име:
Црна и бела линија, Црна и црвена линија, Кафе, Беж, Виолетова, Кафена, Црвено вино
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Специјални Функции:
Лесно да се чисти, анти нула,водоотпорен
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
About 3 kg
Објектот Ширина:
According to car model
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
According to car model
Име На Модел:
АД-2
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
боја:
Седум бои да се избере
Погоден за модел на годината:
Обичај се вклопуваат во Автомобил кат мат за NISSAN Cefiro MAXIMA Седрик Патрола Y6061
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници:
за NISSAN Cefiro MAXIMA Седрик Патрола Y6061 P61
за NISSAN Cefiro MAXIMA Седрик Патрола Y:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Избор на купувачот