.

.

Бесплатен Превозот 5pcs со Ласерски-Намалување на Хартија Подарок Кутија Обвиена Свилен Бамбус Виткање Рака Фан Свадба Булчински Партија Фан Среќен Подароци

Бесплатен Превозот 5pcs со Ласерски-Намалување на Хартија Подарок Кутија Обвиена Свилен Бамбус Виткање Рака Фан

DEN 489.00 DEN 688.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
БОИ ЗА ИЗБОР
ПАКЕТ :
ЗАБЕЛЕШКИ Производи со персоналните печатење на текст, на пример : 1. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин.Ако ви треба други количина, ве молиме кликнете како следново : Пред да се одржи редот, прочитајте внимателно : 1. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.Превозот време, ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи се проверуваат.

Главните својства

Повод:
Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Материјал:
бамбус
Број На Модел На:
HF0011
Име:
Откачи Свилен Свадба Фан
Маска Материјал:
Откачи Свилен
Ребра,' материјал:
бамбус
Големина на Должината:
21cm
отвори големина:
38cm
боја:
3 бои за избор
Тежина:
0.025KG
дизајн:
свадба фан
Употреба:
Партија,Свадба,Танцување,Подароци

Избор на купувачот