.

.

10pcs Боја Згусне Меки Виткање Marabou Пердув Рака Фан Девојки Танц Перформанси жолта Фан Страна Услуги свадба декорација

10pcs Боја Згусне Меки Виткање Marabou Пердув Рака Фан Девојки Танц Перформанси жолта Фан Страна Услуги свадба

DEN 354.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.
Повратни информации
1).1/5/10pcs изберете Боја Згусне Меки Виткање Marabou Пердув Рака Фан Жени, Девојки Танц Перформанси Фан Страна Услуги свадба декорација
Спецификација :
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Пердув Фан
Должина : Околу 30cm
Отворете Ширина : За 50cm
Фан Rib : 25 парчиња /1pcs
Количина:1/5/10pcs одберете
Стил : еколошки боење, висока температура дезинфекција
Употреба : сцената декорација / семејство декорација декорација занаети / фаза show/DIY игра бескрајни сакате да се замисли
Предности : добро мека сопственост слободно стил
За Нас
1). Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Shippint
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit.
Плаќање
1).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.Предмети се испраќаат само по уплата.Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Главните својства

Големина:
5pcs, 1pcs, 10pcs
Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
10pcs
Повод:
Забава,Роденден,За Нова Година,Божиќ,Свадба,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан
Број На Модел На:
Marabou Пердув Фан Страна
is_customized:
Yes
Материјал:
Пердув
CU:
AJ2a1
Должина:
About 30cm
отворете ширина:
За 50cm
Количина:
1/5/10pcs одберете

Избор на купувачот