.

.

Топла Продаде Мода Латекс Зумира Елени Главата Маска за ноќта на Вештерките се Маскира Партии Носија Топка грејач Проп Луди Животни Куче Маска Играчки

Топла Продаде Мода Латекс Зумира Елени Главата Маска за ноќта на Вештерките се Маскира Партии Носија Топка грејач

DEN 812.00 DEN 863.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите клиенти од целиот свет.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Нашата услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".
Топла Продаде Мода Латекс Зумира Елени Главата Маска за ноќта на Вештерките се Маскира Партии Носија Топка грејач Проп Луди Животни Куче Маска Играчки
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години.

Главните својства

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
КМ-1281
Маска Материјал:
природен Латекс

Избор на купувачот