.

.

Висок квалитет fasinator капи убаво коса чешли модни додатоци новиот дизајн на косата fascinator headpiece повод партија капи, FS37

Висок квалитет fasinator капи убаво коса чешли модни додатоци новиот дизајн на косата fascinator headpiece повод

DEN 349.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,briday капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја 35colors
ние, исто така, може да се направи една fascinator мешавина боја,вие само ме остави порака на која боја ви се допаѓа кога цел,ние ќе се направи и брод за вас
Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Главните својства

боја:
Светло Зелена, Светло Жолта, Длабоко Сино, МЕШАВИНА БОЈА, Темноцрвена, Виолетова, Портокалова, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Сива, Розова, Небото Сино
Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Кинеската Нова Година,за Роденден
Број На Модел На:
FS37
Шема:
Полна Боја
Материјал:
crinoline
is_customized:
Yes
avaliable боја:
повеќе бои
is_customized:
Yes

Избор на купувачот