.

.

ANZULWANG Авто Парк Радар Сензор PSA PDC Паркинг Сензор 9640968680 PSA9640968680 За Citroen C8 Peugeot 807 PSA9640968680

ANZULWANG Авто Парк Радар Сензор PSA PDC Паркинг Сензор 9640968680 PSA9640968680 За Citroen C8 Peugeot 807 PSA9640968680

DEN 475.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
ANZULWANG Авто Парк Радар Сензор PSA PDC Паркинг Сензор 9640968680 PSA9640968680 За Citroen C8 Peugeot 807 PSA9640968680
Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам!
Вашето задоволство е наша најголема чест!
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Гаранција
Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,ни E-mail.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Главните својства

OSD Language:
Бренд Име:
anzulwang
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
Стандард
Име На Модел:
9640968680
Разговор Опсег:
Стандард

Избор на купувачот