.

.

Нови паркинг сензор/сензор estacionamento ЗА BMW E83 E70 E71 X3 Х5 X6 автомобил детектор 66209231286

Нови паркинг сензор/сензор estacionamento ЗА BMW E83 E70 E71 X3 Х5 X6 автомобил детектор 66209231286

DEN 364.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Исто така, можете да одберете да го замените или враќање
За Логистика, Ние ги користиме гарантира време ефикасност логистика за да ви даде подобро искуство Ali Express без грижи 1 Нормални ситуација, пристигнуваат во рок од 16 и 35 дена 2, Освен во посебни околности, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на виша сила царински преглед политика на вредноста празниците, итн. 2 По добивањето на објектот, ние ќе се врати во својата првобитна состојба и ги вклучува сите компоненти и додатоци. e Packet 1) Нормална состојба 7 To10 работни дена ќе пристигне во дестинација Русија, Украина, 7-15 работни дена во Саудиска Арабија 2) Посебните околности стигнат до одредиштето во рок од 15 до 20 работни дена Посебни околности вклучуваат двојно максималните периоди на работа, итн. Кина Пост Регистрирани Воздухопловната 1 Нормални ситуација пристигнува во врска 16-35 дена 2 Посебни Ситуации 35 Доаѓањето на Дестинации Посебни Услови, Вклучувајќи 60-Ден за Одмор Политика на Вредноста Оддалечените Области и др.
1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ
2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош
3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи
4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозот
За разлика боја
Сите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесот
на производ во боја мали отстапувања
Производ ОЕМ Универзална ОЕМ 66209231286
ЗА BMW X3 ЏИП (E83) 2004/01-
ЗА БМВ Х5 ЏИП (E70) 2007/02-2013/06
ЗА BMW X6 ЏИП (E71) 2008/05-
Било прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се е-мејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават.

Главните својства

Име На Модел:
паркинг сензор
Разговор Опсег:
Стандард
Бренд Име:
TLK HENG
Тип:
Невидливи
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
пластични/стандард
Големина:
Оригинална Големина
ОЕМ:
66209231286
Тип На Сензор:
ултразвучно сензор
боја:
Црна
Хемиски својства:
paintable

Избор на купувачот