.

.

Зимска Јакна Жените Година Мода Женски Топло Маскирани Надолу Памук Поместена Parkas За женска Зимска Јакна Грб Плус Големина 5XL 50

Зимска Јакна Жените Година Мода Женски Топло Маскирани Надолу Памук Поместена Parkas За женска Зимска Јакна

DEN 1871.00 DEN 2878.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодарам многу!
Политика На Враќање
1. Но, не може да биде малку боја сенчење, бидејќи на различни монитори и светлина состојба. Нашите производи поддршка на големо, ве Молиме контактирајте со нас прво, ако ви треба голема цел, ние ќе ви ги даде голем попуст . Ние нема да го прифати предмети кои се намерно уништени од страна на човечкото однесување.39 инчи)
Големина
Облека Должина
(cm)
Биста
(cm)
Рамо
(cm)
Должина На Ракав
(cm) XL 79 92 37 58 XXL 80 96 39 59 XXXL 81 100 41 60 4 XL 82 104 42 61 5 XL 83 110 43 62
Известување
1.
Зимска Јакна Жените 2016 Година Мода Женски Топло Маскирани Надолу Памук Поместена Parkas За женска Зимска Јакна Грб Плус Големина 5 XL 50 1. Без прашања праша!
2. Стил : Мода
6. Шапка Материјал : Крзно 9. Материјал : Памук, Полиестер 2. Нашите производи се произведени во Кина, продукција на центарот; ќе можат да уживаат највисок попуст . Сите производи, кои се испраќаат во земјата може да се врати, како додека тие се неискористени и во совршена состојба. Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти.
Feed Врати
1. Но, може да има некои топла производи што се трајно надвор од акциите, ние ќе го контактот што ПОБРЗО да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.Сите фотографии се прикажани се 100% реално.
Трговија на големо
1. Овој производ е направен од висок квалитет. Овие photes се земени од себе. Многу го цениме дека ќе може да ни даде пет ѕвездички, додека да се добијат производи.

Главните својства

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Тежина:
960g
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Број На Модел На:
01060301016
боја:
Црна, Црвена, Сина, Темно Зелена, Беж
Големина:
XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXL
Име:
Зимска Јакна Жените, Грб Женски
Клучни зборови 1:
Јакна
Клучни зборови 2:
долу грб
Клучни зборови 3:
Паркови
одговараат за:
Зимско Палто Жени
Карактеристики:
Топла Жени Јакна
шапка материјал:
Крзно
Outerwear Тип:
Долу & Parkas

Избор на купувачот