.

.

JINBAOLAO Нов Дизајн Мода Паричникот Жените Вистински Кожен Паричник Бренд Жените Чанта Долг Патент Чанта Телефон Носителот Чанта за Мажи

JINBAOLAO Нов Дизајн Мода Паричникот Жените Вистински Кожен Паричник Бренд Жените Чанта Долг Патент Чанта Телефон

DEN 618.00 DEN 1236.48

Износ
Во форма достапна за нарачката


DHL, Aramex,FEDEX,EMS и др
мажите долго паричници бренд
мажите паричникот познатиот бренд.
Гаранција и Гаранција :
1.100% од сите испорачани производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот.
Превозот време за време на Сезона (Национален Ден, Кинеската Нова година итн.
Превозот : преку a Packet,Ruston Пакет,Кина Пост Воздух Mail(CPAM),Хонгконг Пост,Singapare Пост итн.ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.5 CM*11 CM*1 CM
Структура : 1 одделени банкноти простор и 1 buc патент монета џеб 6 компјутери повеќе картичка слотови и 1 Телефон Носителот Џеб
Плаќање :
1.
Сериозни Купувачот Само!Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Превозот И Предавање :
Ние брод од понеделник до сабота со исклучок на празници.
Сите пораки ќе бидат одговорени во 1 работен ден.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегнат какви било проблеми со квалитетот. Ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Visa&Master Card&Кредитна Картичка&QIWI&Банкарски Трансфер,итн
2.
адвокатско паричник
Бренд Име : JINBAOLAI
Главен Материјал : Вистинска кожа
Големина : 20. Ве молиме contactus нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.

Главните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
2017 нов дизајн
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Материјал Состав:
Вистински Кравја Кожа
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Должина:
20.5cm
Бренд Име:
JINBAOLAI
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Висина:
11cm
Паричникот Должина:
Долго
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Мода,секојдневен,Англија Стил и Европски, Американски Стил
Големина:
20.5 cm*11cm*1cm за паричник мажи
Главен Материјал:
кравја кожа за машки паричник кожа вистински
Боја:
црна за паричник мажи
Функција:
долго паричник со картичка слотови & патент & организатор паричник
personnalit:
атрактивен дизајн класици и модни паричници
Festure:
може да се стави пари картички photoes и така натаму
Употреба:
лична употреба или биде подарок за мажите паричник
Пакување:
секој еден со пп торба + пена торба
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот