.

.

1 срце серија љубов печатени полиестер лента, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши,50Y5141

1 срце серија љубов печатени полиестер лента, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши,50Y5141

DEN 504.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : погледнете како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
50Y5141
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Избор на купувачот