.

.

1610124 , бесплатен превозот 50MM солидна grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши

1610124 , бесплатен превозот 50MM солидна grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок

DEN 221.00 DEN 283.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

и повеќето земји.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 2"(50mm)
Материјал : полиестер.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
.

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1610124
Шема:
Полна Боја

Избор на купувачот