.

.

нови пристигна 5yd/број 1 (25мм) печатени момче девојка картон organza лента чипка webbing DIY hairbow подарок пакет занаети додатоци

нови пристигна 5yd/број 1 (25мм) печатени момче девојка картон organza лента чипка webbing DIY hairbow подарок

DEN 47.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

39 inc Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети.
Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме! Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings следниве детали на нашиот објект плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Бидејќи ние сме нова продавница, па цената е многу ниска и разумни.

Главните својства

Големина:
16mm, 25mm
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
ZD032
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Бренд Име:
Св. Лукас
Материјал:
100% Полиестер

Избор на купувачот