.

.

100yards/тркалаат 5/8 Инчи(15mm) Англија Божиќ Зелена И Црвена Селектирани Лента

100yards/тркалаат 5/8 Инчи(15mm) Англија Божиќ Зелена И Црвена Селектирани Лента

DEN 768.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


100yards/тркалаат 5/8 Инчи(15mm) Англија Божиќ Зелена И Црвена Tartan Plaid Лента
селектирани plaid памучен ткаенина на карета лента
декоративни plaid лента
Детали :
1) Plaid Панделки се користи за подарок пакување, свадба фаворизира, сапуни, свеќи, накит, облека, бања соли, потпури, и многу повеќе. и годишни времиња, како и handcrafts пазарот. 2) Каталози и боја картички се достапни за клиентите треба. 3) Клиенти дизајни се добредојдени. 4)Надворешното пакување : Извоз картон.
Достапни Големина На :
5/8 Инчи (16mm)
Достапни бои :
клиентот бои се прифатливи.
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100
MOQ :
100yards/color/големина
Кога ќе се потврди цел, pls марка боја објект. Ви благодарам многу.
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
2-3 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Главните својства

Бренд Име:
AMORYHEART
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
5/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
B016
Шема:
Геометриски
Тип На Производ:
Панделки
Името 8:
божиќ plaid лента
Име 9:
шкотскиот tartan лента
Име 1:
tartan plaid лента
Име 2:
plaid тафт лента
Име 3:
tartan лента
Име 4:
декоративни plaid лента
Името 5:
tartan лента и лакови
Името 6:
tartan plaid лента
Името 7:
tartan лента лакови
Големина:
5/8,5/8 inch,1.6cm,16 mm

Избор на купувачот