.

.

Q&N лента 7/8inch 22mm 140829004 Шарени Точки Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Q&N лента 7/8inch 22mm 140829004 Шарени Точки Печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 576.00 DEN 720.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 522031 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.
Се препорачува :
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо 7/8inch 22mm чудовиште високо на шарени зебра печатени grosgrain лента 50yards/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15.
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 7/8inch 22mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm чудовиште високо на синото печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8 инчи 22 mm виолетова точка на црна grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm 88012 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15.00 /многу
дворови / многу
WM лента трговија на големо/OEM 7/8inch 22mm ТЦ печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот САД$ 15.

Главните својства

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
140829004
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Шема:
Точки
Стил:
Единствен Лик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот