.

.

Бренд нови 500 компјутери/многу 15g пластични Deodorant цевки DIY кармин цевка 15g празни lip balm шише

Бренд нови 500 компјутери/многу 15g пластични Deodorant цевки DIY кармин цевка 15g празни lip balm шише

DEN 9504.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Материјал : Пластика
Боја : Бриши/Бела
Вкупна Висина : Околу. 75mm
Дијаметар : Прибл. 37x18mm
Внатрешниот Волумен : 15 ML
Карактеристики :
Бренд нови
Лесен за употреба, пресврт до дното, притисок одговара капа.
ОВАЛНА форма цевки не се тркалаат исклучување на вашата работна маса или ноќната.
Направете свој lip balm, цврсти парфем или патување големина сапун.
Совршен за lip balm, deodorant или цврсти парфем.
Пакет Се Вклучени :
1x Празни Овална Lip Balm Цевки Сад

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
1
Големина:
6ml

Избор на купувачот