.

.

300g X 24 Празни Црни МИЛЕНИЧЕ Крем Тегла Алуминиум Завртка Капак 10 МЛ Цврсти Парфеми Refillable Tins , Козметички Маска Сад Шишиња

300g X 24 Празни Црни МИЛЕНИЧЕ Крем Тегла Алуминиум Завртка Капак 10 МЛ Цврсти Парфеми Refillable Tins , Козметички

DEN 3283.00 DEN 3456.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди задоволство.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас.
Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно!. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
300g X 24 Празни Црни МИЛЕНИЧЕ Крем Тегла Алуминиум Завртка Капак 10 МЛ Цврсти Парфеми Refillable Tins , Козметички Маска Сад Шишиња
Капацитет : 300g
Големина : 92x60(H) mm
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+Алуминиумски
Боја : Црна Тегла Со Сребрена Капа / Злато Капа
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.

Главните својства

боја:
Сребрена Капа, Злато Капа
Број На Модел На:
крем тегла
Големина:
300ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Is_customized:
yes
Оригиналното Место:
Кина
Запечатување Тип:
завртка капа
Капа Материјал:
Алуминиум
капа боја:
Сребрена / Злато
jar боја:
Црна
Употреба:
Маска / Прав
Површината Ракување:
етикетата
Пластични Тип:
домашно милениче
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на купувачот