.

.

15G Мраз Чаша Павлака Тегла со црна Капа, 20g Стаклена Амбалажа Тегли, 30g Празни Крем Тегла, 50g Козметички Стаклени Тегли F2017872

15G Мраз Чаша Павлака Тегла со црна Капа, 20g Стаклена Амбалажа Тегли, 30g Празни Крем Тегла, 50g Козметички

DEN 6059.00 DEN 6377.76

Износ
Во форма достапна за нарачката


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Спецификации :
Пакување : 1 buc
Материјали : како на сликата
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Главните својства

Спецификации:
15g, 20g, 30g, 50g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201611
Големина:
as picture

Избор на купувачот