.

.

100ml X 12pcs пена пумпа шишиња , празни пенење сад ,козметички пакување , ПЕТ пластична пена шише, Пумпа сад

100ml X 12pcs пена пумпа шишиња , празни пенење сад ,козметички пакување , ПЕТ пластична пена шише, Пумпа сад

DEN 1612.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта.
100ml X 12pcs пена пумпа шишиња , празни пенење сад ,козметички пакување , ПЕТ пластична пена шише, Пумпа сад
Капацитет : 100ml
Големина : 47x144mm
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP
Боја : бела / транспарентен / сино
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.

Главните својства

Спецификации:
бела, транспарентен, сина
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
100ml 100cc 100g
Број На Модел На:
пена шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Запечатување Тип:
спреј пумпа
Површината Ракување:
печатење на екран
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
жеџијанг CN
боја:
бела / транспарентен / сино
is_customized:
Yes
Пумпа Тип:
пена пумпа
Употреба:
течен сапун , чистење, шампон ,лосион
пена сад:
пумпа шише пенење

Избор на купувачот