.

.

5 КОМПЈУТЕРИ Празни Јасно Усна Сјај Concealer Сад Цевка Случај Со Стапче & Срна-нога 6 гр (C305-C)

5 КОМПЈУТЕРИ Празни Јасно Усна Сјај Concealer Сад Цевка Случај Со Стапче & Срна-нога 6 гр (C305-C)

DEN 758.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката.
Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба.
Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост.
Шише : Јасно
Материјал : Капак : ABS(Внатрешно)+КАКО(Надворешен)
Јака/Шише : Acrylonitrile Styrene ( КАКО или САН) Пластика
Стапче : Полипропилен (PP) Пластика
Приклучок : Полиетилен (PE) Пластика
Големина : приближно 3 9/16" високи (со капа на) и 25/32" должина и 3/4" ширина
(2 x 1.
Многу од 5 Усна Сјај Сад Шише со Стапче & Срна-нога Апликатори и wiper
Капацитет : 6 гр
Боја : Двоен Капак - Внатрешен Капак : Црна Надворешниот Капак : Јасно
Јака : Shinny Сребро.
Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не. Повеќето од нашите клиенти не се наплаќа должноста или доплата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
C305-C=5 компјутери
Материјал:
Пластични
Големина:
2 x 1.9 x 9.1 Height cm

Избор на купувачот