.

.

30pcs 15g маслинесто зелено стакло крем тегла со црна или сребрена алуминиум капак, стакло празни 15g козметички тегла за мостра или око крем

30pcs 15g маслинесто зелено стакло крем тегла со црна или сребрена алуминиум капак, стакло празни 15g козметички

DEN 1624.00 DEN 1709.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал на јар : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на јар : маслинесто зелена Боја на капа : црна Облик : тркалезна Капацитет : 15g Големина : целата висина 35mm * дијаметар 49.5 мм * висина на печатење 11mm Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката.
Очекуваат за вашето барање!

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Избор на купувачот