.

.

Бесплатен Превозот 150g/ml Јасно lucency Пластични Празни Шишиња Тегла Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок Пакување во Шишиња Тегла

Бесплатен Превозот 150g/ml Јасно lucency Пластични Празни Шишиња Тегла Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок

DEN 1679.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Бесплатен Превозот 150g/ml Јасно Lucency Пластични Шишиња Тегла Бања Сол Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок Пакување во Шишиња Тегла
Материјал Капак : Пластика
Материјал : Пластика
Капацитет : 150g/ml
Тежина : 31g
Димензии : Дијаметар : 71.5 mm,Висок : 55мм
УПОТРЕБА : Pomade Бања сол пилула бонбони пакување тегла
Шишето е не-токсични,Висок квалитет.
Ние имаме многу други козметички шише,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.
Производ Слика :

Главните својства

боја:
Црна Капак, Бела Капак, Јасно Капак, Multicolor
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Број На Модел На:
150g/ml Јасно Lucency Пластични Шишиња Тегла
Големина:
150g/ml
Материјал:
пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Големина:
150g/ml 71.5*55mm
боја:
Јасно Lucency

Избор на купувачот