.

.

Трговија на големо 100pcs висок степен на 15ml лосион стаклено шише , купи стаклени шишиња онлајн , сребро 15 ml фондацијата пумпа шише за продажба

Трговија на големо 100pcs висок степен на 15ml лосион стаклено шише , купи стаклени шишиња онлајн , сребро 15

DEN 4963.00 DEN 5223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.8 см, со дијаметар : 3.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.2 см, со дијаметар : 3.3 см Висина : 4 cm. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.5 см, со дијаметар : 2.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D.7 cm, печатени димензии : должина 2. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9.7 cm, печатени димензии : должина 2.5 см, со дијаметар : 2. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13.3 см висина : 3.3 см висина : 5. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Избор на купувачот