.

.

Бесплатен Превозот 150g/ml Матирано Пластични Празни Шишиња Тегла Бања Сол Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок Пакување во Шишиња Тегла

Бесплатен Превозот 150g/ml Матирано Пластични Празни Шишиња Тегла Бања Сол Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок

DEN 1775.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки
Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите.
Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.
Како да стигнат до нас?
Од страна на центарот за
Со trademanger
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашата поддржува. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly.
Опис На Производот :
Бесплатен Превозот 150g/ml Матирано Пластични Шишиња Тегла Бања Сол Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок Пакување во Шишиња Тегла
Материјал Капак : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Капацитет : 150g/ml
Тежина : 31g
Димензии : Дијаметар : 71.
Купувачот треба да се платат увозните или царина.5 mm,Висок : 55мм
УПОТРЕБА : Pomade Бања сол пилула бонбони пакување тегла
Шишето е не-токсични,Висок квалитет.
Ние имаме многу други козметички шише,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.
Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.
За превозот
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Број На Модел На:
150g/ml Матирано Пластични Шишиња Тегла
Големина:
150g/ml
Материјал:
пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Големина:
150g/ml 71.5*55mm
боја:
Браун

Избор на купувачот