.

.

1ML се Тркалаат на Шише со Сребро Капак, Стаклено Шише со Стакло Мушка Топката, 1CC Стакло Килибар Шише, Кафена и Стаклени Шишиња,100pcs/Многу

1ML се Тркалаат на Шише со Сребро Капак, Стаклено Шише со Стакло Мушка Топката, 1CC Стакло Килибар Шише, Кафена

DEN 2567.00 DEN 2760.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


1 ML се Тркалаат на Шише со Сребро Капак, Стаклено Шише со Стакло Мушка Топката, 1cc Стакло Килибар Шише, Браун Стаклено Шише, 100pcs/Многу
Бесплатен Превозот=100pcs/Многу
Предмет : 1 ML Килибар Стаклени Шишиња со Златен Капак,
Материјал : Стакло Шише
Мушка Топката Материјал : Стакло Мушка Топката.
Стакло Во Боја : Жолто Кафеаво Стакло.
Капа Боја : Сребрена Капа.
Димензија : Шише Пречник од 15 MM, Вкупната Висина вклучувајќи Капа : 35 MM.
Капацитет : 1 ML. 1 CC

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
1MM 1CC
Број На Модел На:
Се Тркалаат На
капа боја:
сребрена капа
Мушка Топката материјал:
Стакло мушка топка
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на купувачот