.

.

2500pcs Пенкало Форма PE Шише 30ml Шише со Childproof Капа и Долги Тенки Совет E Течни Шише Бесплатен Превозот

2500pcs Пенкало Форма PE Шише 30ml Шише со Childproof Капа и Долги Тенки Совет E Течни Шише Бесплатен Превозот

DEN 20566.00 DEN 21648.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме ! Висок квалитет направи добра опција за вас. Функција : Име на Производ : 30ml E Течни Шише Материјал : PE(Транспарентна) Капацитет : 30ml Вклучуваат : Шише, Childproof Капа, Долги Тенки Совет Совет : Долги Тенки Dropper Совет Совети Тип : Пластични Dropper Капа Боја : Бела, Црна, Црвена, Жолта, Сина, Портокалова, Зелена, Светло Зелена, Виолетова, Розова, Темно Сина Капа Тип : Дете Доказ Капа Превозот начини : Fedex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS Превозот
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет. Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои.
Брза Испорака Долго Шише 30ml ЈП E Течни Шише со Шарени Дете Доказ Капи и Долги Тенки Совети Пенкало Форма Шише
МНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Главните својства

Спецификации:
30ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Број На Модел На:
30ml Пенкало Форма шише

Избор на купувачот