.

.

20ml мраз стакло капка шише со црна dropper, трговија на големо мраз стакло dropper шише 20ml, 20 ml мраз стаклени шишиња dropper

20ml мраз стакло капка шише со црна dropper, трговија на големо мраз стакло dropper шише 20ml, 20 ml мраз стаклени

DEN 2640.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ставка Опис и производите Фото :
DB26 Серија стакло dropper шишиња се мраз стакло со алуминиумска школка dropper, тие може да се користат да содржат e-сок од течни, лосион за суштината и други производи. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
DB26-20ml стакло dropper шише : 30мм (Max Дијаметар) x 88mm (Вкупна Висина)
Б. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не купите! Ние не презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!
. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.
20ml мраз стакло капка шише, трговија на големо мраз стакло dropper шишиња 20ml, DB26-20ml мраз стаклени шишиња dropper
A.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
20ML
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
20ML
боја:
мраз површина
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на купувачот