.

.

Нов Производ 50 X 3ML Јасна лак Шише, 3 CC Мини Стаклено Шише со Бела Црна Четка Капа

Нов Производ 50 X 3ML Јасна лак Шише, 3 CC Мини Стаклено Шише со Бела Црна Четка Капа

DEN 812.00 DEN 854.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние прифаќаме Пад на Превозот. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly.
Sunborn продавница ( продавница бр.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 5-15 работни дена.
http : //www.
Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме љубезно ни даде 5-Ѕвезди, благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе работиме надвор togather до проблемот е решен.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки
Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите.00 /многу
парчиња / многу
Брза Бесплатен Превозот 15ml стаклено шише со pipette dropper, 1/2 оз dropper стаклено шише, чисто стакло e течни пакување сад US$ 279. Секако, пред тоа, треба да се обезбеди доказ.80 /парче
Бесплатен превозот 500 x 30 ml Стаклени Шишиња, Јасно Круг Шишиња w/ Црна Четка Капи, лак Масло Шише + 2 за слободни Funnels US$ 364.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 1 мл Црно Стаклено Шише, црна Essentia масло шише, 30ml Бостон Круг Стаклено Шише Црна/сребрена/злато droppers US$ 455.com/store/group/Nail-Polish-Bottle-Bottle-with-Brush-Cap/1085051_260881818.
Имаме повеќе стаклени шишиња со четка капи, ве молиме погледнете на линкот подолу.
Превозот време за SPSR да Русија ќе бидат генерално 15-35 дена. Козметички Сад, Козметички Пакување US$ 422.00 /многу
парчиња / многу
.
Купувачот треба да се платат увозните или царина.

Главните својства

Спецификации:
3ml стаклено шише
боја:
Бела четка капа, Црна четка капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3ml 3cc
Број На Модел На:
GNT003
Капацитет:
3ml 3cc
Боја на шише:
Јасно
Боја на Капа:
Црна, Бела

Избор на купувачот