.

.

50pcs Бесплатен превозот 100G 100ml Празни Алуминиум Крем Тегла со завртка КАПА Козметички Шминка Сад diy Помине уметност Сјајот tins

50pcs Бесплатен превозот 100G 100ml Празни Алуминиум Крем Тегла со завртка КАПА Козметички Шминка Сад diy Помине

DEN 2894.00 DEN 3215.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
50pcs Бесплатен превозот 100 G 100ml празни Алуминиум Крем Тегла со завртка Козметички Шминка Сад diy refillable маска tins
Капацитет : 100g, 100ml
Димензии : Висина 2.4 cm, Diam 8.5 cm
Материјал : Алуминиум

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100g,
Големина:
100ml

Избор на купувачот