.

.

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,лаванда

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,лаванда

DEN 647.00 DEN 1096.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, лаванда
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 88 X205 бода
Бои : 39 бои
Производот број : cs538
Големина на слика : 20 X47 CM, 11 CT
16 X37 CM, 14 CT
Платно големина : 30 X57 CM, 11 CT
26 X37 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината

Избор на купувачот