.

.

зајдисонце Seascape Сет за везови бод 14CT DIY Везана DMC Крстот Бод Колекции за Везови игли за Плетење нови Занаети

зајдисонце Seascape Сет за везови бод 14CT DIY Везана DMC Крстот Бод Колекции за Везови игли за Плетење нови

DEN 196.00 DEN 349.44

Износ
Во форма достапна за нарачката


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО и 11ct
14ct е празно платно.11ct е отпечатена на платно
14ct : крпа големина : 17*18cm
големина на слика за : 7 *8cm
11ct : крпа големина : 22*22cm
големина на слика : 12*12cm
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати платно, 14ct празно платно
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Избор на купувачот