.

.

Романтична Приказна Везана DIY 11CT DMC Крстот Бод Поставува За Везови Радоста на младенците цел Брак Печатење Дома Декорација

Романтична Приказна Везана DIY 11CT DMC Крстот Бод Поставува За Везови Радоста на младенците цел Брак Печатење

DEN 422.00 DEN 767.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Романтична Приказна Везана DIY 11 CT DMC Крстот Бод Поставува За Везови Радоста на младенците цел Брак Печатење Дома Декорација Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. 100% Сосема нов. 100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во Парк Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *1. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)

Главните својства

Големина:
59X47cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
ПВЦ
Употреба:
дома декорација
Извезена ткаенина Боја:
HD Дигитален Печатење на Текстил
Извезена крпа големина:
59X47 cm (W x H)
Смета Крстот Везови:
DMC Крстот Бод Сет
смета крстот бод:
Крстот Бод Обрасци
11CT печатени:
Материјал Се Користат 3 Влакно Теми
DIY Везана:
Вез крст
Алатки:
Извезена крпа, Везови тема, Игла, Цртање
крстот бод:
крстот бод колекции
Број На Модел На:
0054

Избор на купувачот